Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ce aveti?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
JasoN
Forum Moderator
Forum Moderator

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Dr.Tr.Severin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Apr 29, 2010 11:29 pm

asa e secretar Smile ce zice roska:D

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://Ignore.Hitforum.ro
bLe`

Data de inscriere : 21/06/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Lun Iun 28, 2010 10:12 am

FITI Calmi fratilor totul se rezolva Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
MicasiRea
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Lun Iun 28, 2010 10:52 am

Poate ca nu ar trebui sa ma bag dar nu cred ca strica o parere...am tot citit pe forum si nemultumiri vad ca aveti ,dar nimeni nu face nimic in sensul asta(si aici ma refer la comunicare intre voi-cei de sus). Ma intreb de ce oare nu va faceti timp si macar o data pe saptamana sa reuniti staff-ul(discutie pe mess) si fiecare sa zica ce are de zis si sa le rezolvati intre voi (la nivel de staff)...Cat despre server...nimeni nu se va plictisi cate vreme bunul simt si buna dispozitie vor fi prezente(bunul simt le mai lipseste unora).
Eu zic sa va ganditi bine si sa incercati sa gasiti o modalitate sa comunicati mai des intre voi , ca fiecare sa isi spuna problemele si nemultumirile...si de ce nu doleantele(din cate stiu eu orice parere poate aduce o imbunatatire).
Bafta si aveti grija de ceea ce ati pus pe picioare-sunt oameni pe serverul asta care merita Wink
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Lun Iun 28, 2010 4:25 pm

am incercat o "sedinta" dar nimeni nu ia in serios aparent...am vrut sa-i strang pe toti dar fiecare are alt program sau ceva de facut...e foarte greu sa ii strangi pe toti Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
adidas

Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 25
Localizare : Baia-Mare

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Lun Iun 28, 2010 11:15 pm

cel mai sincer este de cand e playzeek toti s-au mutat acolo Neutral e cel mai nasol si pt tn sponkey ai zis ca dimineata joci pe alt server uh dimineata ar trebui sa intri pe sv pe mine de fiecare daca ma gasesti pe sv mai ales dimineata sa nu fie gol sv stau eu si mai intra cate unu ....... eu i-am zis la gun-deagle ca nu o sa parasesc sv ! de cand a fost addictedu .... tot aiceea am ramas
Sus In jos
Mar|aNcS
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 33
Localizare : Tulcea, Galati

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Lun Iun 28, 2010 11:44 pm

mda....ce sa zic...eu nu prea ma bag in certurile astea ca nu are rost ca sunt multi care "sufera" aici...din cate ati vazut nu m am certat cu nimeni pana acum si nu am avut nici o reclamtie, eu stau in treaba mea. Serverul asta imi place ffff mult si pe altele nu intru asa ar trebui sa faca toti ca si asa nu prea mai intra lume pe la noi. Se mai tine cont de orele pe saptamana?ca ar cam trebui ca mai toti astia noi care au luat de curand helper/admin nu prea intra sa isi faca treaba...
Sus In jos
TonY
God
God

Data de inscriere : 09/03/2010
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 12:59 am

trebuie sa se scoata intai "cererea de admin" ca de aici ies certuri .. intra noi admini .. care nu se inteleg cu unii .. si tot asa .. certuri in staff ! va trebuii sa propunem ca inainte .. ... dar nu de la God in sus! .. de la Mod`s in Sus . sa se propuna cine poate intra in staff .. evident . dupa 2-3 sapt 1 luna .. dupa ce l-a urmarit .. payer`ul care va intra in staff .. sa stie putin CS .. sa aibe putina experianta de admin ! sa nu vorbeasca murdar ! ATENTIE SA TINA REDIRECTE minim 5 ORE PE ZII ! in primele 2 sapt .. daca are doua reclamatii si e vinovat .. ! REMOVE ! ciao ! Eu unu nu ma mai cert cu nimeni .. pur si simplu ii impac ! Si pe mine ma supara "pgl`istii nostrii" ca joaca numai pe server`u ala ! au stricat comunitatea Sad

Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 1:34 am

am mai avut noi discutii deastea, in legatura cu alte servere, nimeni nu e tinut cu forta pe ignore, DAR daca stati mai mult in alta parte si intrati doar sa va faceti orele ca sa va pastrati drepturile de adminare este inacceptabil. am zis eu mai demult ca ar fi o idee sa dau remove la toti adminii, helperii si sloterii si sa refaca cererile cine vrea cu adevarat sa admineze serverul, asta insemnand SA STEA PE SERVER SI SA TINA SI REDIRECTE! vrei sa adminezi, admineaza, vrei doar sa intri sa joci, intra, dar nu ridica pretentii pentru a admina daca nu o faci deloc. s-a intamplat de ceva ori sa fiu chemat pe server pentru a schimba o harta sau a da ban cand erau in jur de 10 oameni pe server, pe la ora 14-15 in weekend. imi vine greu sa cred ca din aproape 30 de persoane care au drept de admin TOATE erau ocupate cu altceva sau nu erau la calculator!

asadar...cum urmaresc calitatea serverului si nu o adunatura doar de caterinca proasta voi da remove la toti adminii, helperii si sloterii incepand cu data de 01.07.2010!

incepand cu data de 02.07.2010 cine este cu adevarat interesat de a admina si nu a face misto de playerii care intra (cum am observat ca se poarta) poate reaplica. dupa aplicare va astepta acceptul direct al ownerilor sau votul moderatorilor si superiorilor.

o zi buna Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 1:41 am

Good ! punct si de la capat ! ca nu se mai poate ! prea si-au luat-o in cap .. se iau in gura cu player`i ... in loc sa dea "GAG" ba chiar ei comenteaza mai mult .. nu dau nume ! dar FITI ATENTI cum faceti .. in asa fel in cat .. ca Adminul sa nu fie mai presus ca player`ul CAND POARTA O DISCUTIE ! aici e problema MARE la unii din ADMINI !

Sus In jos
adidas

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 1:42 am

TONY zi care :X :X
Sus In jos
CBb
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/01/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 1:50 am

Salut.. Da, de acord cu decizia lui Hime.. trebuia facut ceva.. cei care stiu ca nu au probleme cu ceilalti din staff si care intra des, si care au un comportament adecvat, nu cred ca vor avea vreo problema in a`si recapata adminul, dar cei care se stiu cu musca pe caciula, si stiu ca ar trebui sa schimbe ceva in comportamentul si limbajul lor, ar fi cazul s`o faca.
Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 1:51 am

Dap .. nimeni nu tine cu forta ... nu faci treaba " PA " fara suparare ! valabil pentru toata lumea !

Sus In jos
asg
Helper
Helper

Data de inscriere : 25/05/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 1:54 am

Buna Ideia ! Wink
Sus In jos
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:00 am

Hmm deja imi place... Da am jucat pe playzeek dar am jucat si voi juca si pe Ignore....Adidas u zici ca sa stricat serverul ca nu stiu ce...bla bla bla...atunci pe mes dc m-ai intrebat cum poti juca pe pz?Este vara si nu mai pot intra ca la inceput, is alti din staff care de cand sa deschis serverul nu au nici macar 100 de h...tot eu is de vina ca m-am jucat pe pz
Sus In jos
dEp
Server Moderator
Server Moderator

Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 26
Localizare : buzau

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:06 am

eu ma joc zilnic atat pe playzeek cat si pe ignore...
cine zice ca nu joc pe ignore sa verifice orele si punctele mele pe gamtracker, sau sa dea /top15

daca asta nu e deajuns pentru voi atunci voi ramane player...
Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:08 am

Normal ca nu e de ajuns dEp ! pentru ca fragurile alea .. le fac si eu in doua harti .. orele pot sa stau si spec .. doar sa le fac !

Sus In jos
adidas

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:14 am

bai johnd nu te atac pe tn nu am nici o trb cu tn si este adevarat ca te-am intrebat cum pot juca i-am auzit pe toti pz am zis hai sa vad si eu cum este .....Wink
Sus In jos
dEp
Server Moderator
Server Moderator

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:15 am

TonY a scris:
Normal ca nu e de ajuns dEp ! pentru ca fragurile alea .. le fac si eu in doua harti .. orele pot sa stau si spec .. doar sa le fac !

dintre noi 2 cred tu esti ala care face ore stand specatator...
uitate la kill/time ratio pe gametraker la mine .... din alea 300 de ore cred ca maxim 5 sunt spectator... nici atat

tu ai ratia la jumate din a mea... si ai si mult mai putine ore si mult mai putine kill-uri
35% din orele tale sunt spectator
Sus In jos
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:18 am

adidas a scris:
bai johnd nu te atac pe tn nu am nici o trb cu tn si este adevarat ca te-am intrebat cum pot juca i-am auzit pe toti pz am zis hai sa vad si eu cum este .....Wink

Si eu dc crezi ca am intrat? ca am vrut sa vad cum i de 3-4 zile nici nu m-am mai jucat pe pz...uita-te la orele mele ce zici am voie sa lipsesc unpic dp server?
Sus In jos
adidas

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:43 am

poi nu zik am obs cate ore ai da ma refer ca toti ati plecat acolo se simte prezenta voastra pe ignore cand sunteti toti ca e ful sv e sau nu asa ?:>
Sus In jos
MicasiRea
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 2:51 am

In loc sa aruncati cu noroi unu in celalalt ati face bine sa gasiti o cale prin care sa rezolvati neintelegerile.Jucati sau nu pe alte servere...eu zic ca asta priveste pe fiecare in parte cata vreme asta acapareaza o durata de timp minima...Nu poti interzice cuiva sa faca ceva...dar nici acel cineva nu trebuie sa uite ce responsabilitati ii revin...Eu una vad lucrurile din afara si poate nu stiu tot, dar consider ca in loc sa ziceti ce a facut x si unde a jucat y ar trebui sa va consumati energia in scopuri mai constructive cum ar "ce putem face ca serverul sa o duca si mai bine?" ;"ce ar trebui schimbat si in atitudinea cui ca lucrurile sa mearga mai bine?"
Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 3:03 am

Lol dEp ... pe mine nu ma INTERESEAZA FRAGURILE .. de cate ori sa-ti zic ? si nici orele ! si nu tre sa-ti dau explicatii .. pentru ca tu te ataci .. Orele si Fragurile .. putin conteaza pentru un "Admin ca tine" tu niciodata nu ADMINEZI .. asta denota .. la orele si fragurile tale ! nu itzi faci treaba de Admin ... ca player esti okey ! kiar joci ff bine .. dar ar trebuii sa te implici mai mult ! ca "Admin" Spor la joc ! nu o lua in nume de rau !

Sus In jos
JasoN
Forum Moderator
Forum Moderator

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Dr.Tr.Severin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 3:50 am

tony nu cred k ar trebui sa vorbesti atata timp cat tu stai numai spectator afk nu faci nimic , nu postezi banurile etc. dak esti god eu cred ca ar trebui sa postezi si tu ceva knd dai delete , destroy , ban etc. Smile ce zici nu e asa?

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://Ignore.Hitforum.ro
8*Ball

Data de inscriere : 04/05/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 4:07 am

o sa iese o mare zarva...aste e sigur dar cel putin dupa se vor linisti apele si poate k atunci va fi mai multa seriozitate
Sus In jos
dEp
Server Moderator
Server Moderator

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 4:42 am

TonY a scris:
Lol dEp ... pe mine nu ma INTERESEAZA FRAGURILE .. de cate ori sa-ti zic ? si nici orele ! si nu tre sa-ti dau explicatii .. pentru ca tu te ataci .. Orele si Fragurile .. putin conteaza pentru un "Admin ca tine" tu niciodata nu ADMINEZI .. asta denota .. la orele si fragurile tale ! nu itzi faci treaba de Admin ... ca player esti okey ! kiar joci ff bine .. dar ar trebuii sa te implici mai mult ! ca "Admin" Spor la joc ! nu o lua in nume de rau !

sa posteze mai jos toti cei care cred ca nu imi fac eu treaba de admin... sunt curios care e parerea celorlalti despre mine... si vreau sa fie toate parerile sincere... nu am nevoie de kiss ass paici
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   

Sus In jos

Ce aveti?
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: