Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ce aveti?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 4:52 am

Parerea mea ca prea multa vorba incepem sa ne certam ca ala nu isi face treaba ca ala nu stiu ce si ca alalant face altceva...
Is multi cu gura pe forum, si pe server se chinuie sa faca 1 ora pe saptamana cel putin dep are ceva ore la activ si nu cred ca sa plans cineva ca nu iti face treaba...dep daca pleaca va fi un mare minus pt. comunitate
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 5:34 am

terminati cu porcariile, deciziile au fost luate. va astept pe cine chiar il intereseaza sa admineze SI CORECT!!! cu data de 2 iulie.

nu dati tc. dar sa nu vad ca va certati ca dau si ban pe forum 1 saptamana.

salut Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
dOOdLe
Admin
Admin

Data de inscriere : 29/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Dr. Tr. Severin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 6:58 am

Parerea mea despre dep: player bun dar admin nu prea bun.Ca motiv am intamplarea de azi, skizo ma facea in toate felurile,ma lua la misto pe server si tu te jucai,ti-am si zis sa iei masuri dupa care a aparut mesaj -> "Cine mai injura va primi ban".... Super tare ,dar cu ce se intamplase pana in acel moment cum ramane?.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
TonY
God
God

Data de inscriere : 09/03/2010
Varsta : 33
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 7:11 am

eu ce zic ... dar el nu ma intelege .. doar copii care`l pupa zic ca-si face treaba de "admin" dar nu este deloc adevarat ! ca player e super ok... ca admin pot sa zic ca Deloc .. ar trebuii sa se implice si el .. ca e cam degeaba in Staff sincer sa fiu ... dEp poti mai mult ,daca vrei .. si itzi face placere !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Sus In jos
MeTh
Admin
Admin

Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 29
Localizare : marte

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 8:03 am

Care e problema frate ?! suntem la puscarie ? nu avem voie sa jucam decat pe ignore ? Smile vad ca isi dau cu parerea si "adminii" care intra si ei o data la o luna sau 1 ora pe sapt si joaca 2 runde apoi stau afk spec Smile.
Tony Smile))))) sincer decat ca tine mai bine ca dep.
Sus In jos
TheoDor

Data de inscriere : 26/01/2010
Localizare : Roman / Iasi

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 8:16 am

1.Dupa 1-2 luni Hime s-a ajuns la acceasi decizie , iar acum nu voi mai interveni pentru nici un admin...poti sa o iei cu cel mai mare drag...si chiar daca e, ideea sa importi admini care isi vor face treaba e una foarte buna...trebuie oameni cu experienta si care stiu sa faca diferenta intre un joc si viata reala...
2.Am jucat si voi juca pe playzeek atat cat imi permite timpul....de ce voi juca ? pentru ca e un altfel de cs...muncesti pentru ceva...nu ca pe un public obisnuit...asta nu inseamna ca nu voi juca si pe ignore...Dar momentan , sunt plictisit de pc , asa ca in 2-3 luni de zile daca voi juca 10 ore va fi bine Smile . Asa ca orice decizie asupra mea sper sa fie corecta...Nu vreau sa aud comentarii , gen"ramai god sau alte cacaturi" ...e un joc...fiecare suporta consecintele.
3.Sa se dea admin celor care au timp sa se joace si care vor sa admineze...
4.Tony fiecare isi face treaba in felul lui...daca unul si-o face mai mult si altul mai putin , asta e....o sa-si dea seama fiecare la momentul oportun.
5. "MicasiRea" si-a spus o parere sincera si care ar trebui luata in considerare , dar din pacate multi admini sunt mandri ca apar in amx_who .
6.Ar trebui ca toti ce au nelamuriri sa le expuna in acest topic fara discutii prin telefon si discutii pe messenger / steam / s.a.m.d...

"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ignore.hitforum.ro
MeTh
Admin
Admin

Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : marte

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 8:27 am

hime mie imi poti da remove daca vrei ! nu am facut cerere sa fiu +1 iar acum nu o sa mai am aceeasi prezenta dupa cum se si vede .. nu are rost sa scriu povesti aici ! oricum vad k au aparut helperi noi care isi fac treaba Smile) destul de bine inca ... intrii 3 runde cu alt nick si pac 3 poze .. parca intrii la fotograf nu sa te joci. cum sa intre lumea pe srv daca 3 hs = aim si 50 dmg prin zid = wall ?!
Nu are rost sa stau ore in sir sa imi fac nervi.. sa le explic "jucatorilor" k a fi bun nu inseamna a fi codat si nici nu-s genul de player care sa joace 3-3 pe snow. daca decizia ta e sa dai remove adminilor , dale dar ai grija pe cine pastrezi !
Sus In jos
TheoDor

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 8:40 am

MeTh a scris:

Nu are rost sa stau ore in sir sa imi fac nervi.. sa le explic "jucatorilor" k a fi bun nu inseamna a fi codat!

Cred ca a zis-o cel mai bine...si ca o completare...fara sa sara nimeni in sus...singurii admini vechi care isi fac treaba pe server sunt : JhonD , Louie si Lenin . atat Very Happy

Sper sa nu-mi umpleti inbox-ul cu sute de mesaje , ca nu-si au rostul . E o parere personala de care se va tine sau nu cont .

"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
dOOdLe
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 9:56 am

Cam greu sa gasesti admin cu experienta sa fie dispus sa stea mult timp pe server si sa nu fie un incompetent total(adica sa faca poze la toti care dau 3 cape consecutiv sau dau cum zice freak "50 dmg prin perete") + sa mai tina redirecte si sa intre zilnic pe forum: Lifeless - Din "experientele" mele de pana acum peste tot pe unde am fost admin asta e tipul de admin pe care il cauta ownerii.
Sus In jos
MicasiRea
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:09 am

Hime, eu zic ca incepand cu data de 1 iulie sa pastrezi doar adminii care pana acum au demonstrat ca isi fac treaba.Nu fi impulsiv.Pastreaza-ti cativa oameni care stii ca au ceea ce trebuie pentru a fi admini(simt al umorului, responsabilitate,vocabular).Iar cei care vor admine pe serverul asta zic eu ca ar trebui atent vizualizati si ar trebui sa-si castige acest drept.Fiti voi cei care ii rugati pe ei cu admine, dar asta numai dupa ce va asigurati ca e omul potrivit.
Nu vreau sa te deranjeze cumva ceea ce am scris, nu asta e intentia ...e doar un sfat pe care zic eu ca ar trebui sa il pui macar pe lista subiectelor de luat in calcul.
Stati stramb si ganditi drept !!! e pacat sa se aleaga praful de ceea ce ati facut pana acuma
Sus In jos
8*Ball

Data de inscriere : 04/05/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:41 am

doodle aici sti ce trebuie sa faci nu sa critici lumea si sa arati ce greseste alu ....dak vrei sa inveti taci invata si "fura" de la alti...invatati sa respectati k sa fi'ti respectati

oana...decizia a fost luat doar hime stie de ce cat si cui ,sper k asta e o lectie pt toata lumea precizez pt toata lumeak e player slot helper admin mod god si chiar owner ....toti suntem egali cel putin asa cred eu
Sus In jos
DiNu
Demi-God
Demi-God

Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:56 am

- f bună decizia hime !
- nu o să prea mai joc pe ign o perioadă :
1. pe 12.07.2010 o să am examenul de disertaţie pt cei care ştiu ce-i ala şi treb să mă pregătesc
2. pe 16.07.2010 o să plec la Milano 3 săptamani
3. apoi o să urmeze probabil o angajare prin bucureşti ... curând o să fac 24 ani şi na ....
4. probabil voi renunţa la publice treptat evlouând în pgl încă 2,3 sezoane...apoi voi renunţa definitiv la cs !
5. baftă cu restructurarea şi succes pe toate planurile tuturor în viaţa reală mai ales.
Sus In jos
Ka1To

Data de inscriere : 01/03/2010
Varsta : 25
Localizare : Satu-Mare

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 11:16 am

Este doar un joc...nu inteleg de ce va enervati....pana cand o sa fiti invidiosi unul pe celalalt nu o sa mearga treaba.
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 4:09 pm

remove vor primii toti adminii, helperii si sloterii. e ultima oara cand ma repet. voi face o sedinta cu cei de la mods in sus si vom propune cine sa ia admin direct si cine sa ramana fara.

e buna ideea de a propune unui player sa fie admin si nu sa faca ei cerere ca majoritatea sunt pusti de 14 ani care se lauda ca apar la amx_who (cum a zis theo) si nu fac nimic.

daca mai aveti idei, astept propuneri...haideti sa facem un server frumos la care sa intram de placere la joc si nu din nevoie/obligatie. vreau sa pastram seriozitate fata de adminare si un joc mai degajat alaturi de playeri Smile
Sus In jos
TonY
God
God

Data de inscriere : 09/03/2010
Varsta : 33
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 5:49 pm

astia zic de "CEARTA" nu se cearta nimeni .. ei tot nu inteleg ... SE DISCUTA oameni buni ... de dEp am zis ca nu-si face treaba ... dar JasoN nu intelege ... ce inseamna o nemultumire .. si ce inseamna "cearta invidie" la fel si fReAk .. Meth ... ! Cand ai admin ... incerci .. cat de cat sa asculti si player`i ... nu sa te joci .. si ei sa urle .. si tu sa nu faci nimik ! INTELEGETI ODASTA PENTRU TOTDEAUNA !

Sus In jos
Sp0nkey

Varsta : 27
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 7:11 pm

deci sa zic si eu o parere .
1. Ideea domnsoarei mica si rea este una foarte buna. Eu vineri si sambata sunt disponibil la orice ora daca e pentru sendinta.
2.Fiecare isi face treaba asa cum stie si cum are timp , dar totusi atunci cand ai admin ai si responsabilitati.
3.Poate o sa ma credeti obsedat de acest subiect dar mie tot nu imi vine a crede ca din 20-30 de admini doar la 4-5 ne merg redirectele ....
4.Eu zic ca ar trebui sa terminati o data cu invidia si cu certurile astea .Ca sa fiu si mai explicit , din ce in ce mai des certuri pe amx_chat de genu:
Da de ce sa iau eu pozele daca tu ai facut poze? sau:Dc sa dau eu ban si nu tu? . Fratilor suntem colegi pana la urma ca avem ranguri diferite nu conteaza pentru ca in final tot aceiasi treaba o facem , aceea de a admina.
De asemenea as mai vrea sa adaug fara a da niciun nume faza cu "vanatul" intre noi . Adica unii admini chiar se vaneza intre ei .... daca celalt da un slay , in secunda urmatoare sunt bombardat si cred ca nu numai eu cu mesaje pe mess steam de la alt admin sau de la playeri :Uite bah ce a facut x dai remove.... Nu zic ca atunci cand un admin intrece limita urat sa nu ne anuntati . A si inca valabila atat pentru playeri cat si pentru admini .Oameni buni cand faceti o reclamatie aduceti fratilor dovezi indiferent unde o faceti pe forum sau messenger / steam . De preferat ar fi o poza sau "martori", dar martori care sa fie obiectivi .
Cam atat am avut de spus . Astept sa ma contactati daca se va tine acea sedinta.
Stafful ignore va ureaza un joc placut!
Sus In jos
adidas

Data de inscriere : 28/01/2010
Localizare : Baia-Mare

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 8:31 pm

are dreptate Sp0nkey mai ales cu redirectele din cati admini suntem un sfert poate nici atatia tinem redirecte ..... dc oare uite am sa pun clasamentu saptamanal si sa vedeti ca suntem 7 doar.... dc oare :-?
Sus In jos
dOOdLe
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 9:13 pm

adidas :eu le am tot pe cele vechi:)

8*ball:nu cred ca mai pot invata ceva sau "fura" ceva nou,asta daca la "a admina" te referi...
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:06 pm

adidas....a ramas k nu sunt bune redirectele ....folositile pe cele vechi
Sus In jos
adidas

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:07 pm

8ball nush cum da mie imi merg ok Smile daca le ti mai mult de o ora o sa ai dropuri iti garantez eu cum deschid redirectele in 5 min maxim am un drop si apoi..... mai greu
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:08 pm

si eu am drop...dar restu asa zik k nu au:-@
Sus In jos
adidas

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:09 pm

ca nu le tin de aia Razz garantez:)
Sus In jos
JasoN
Forum Moderator
Forum Moderator

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Dr.Tr.Severin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:47 pm

dar stai frate un pik k nu ne-am certat eu doar ti-am zis frumos de ce si asteptam un raspuns dar dak nu vrei sa il dai asta e !Smile

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://Ignore.Hitforum.ro
TheoDor

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:48 pm

8*Ball a scris:
si eu am drop...dar restu asa zik k nu au:-@

Iti aduc aminte ca era vorba despre cei redirectionati ? ca erau straini ? sau vorbiti si voi asa....

Prea mult pune-ti accentul pe aceste redirecte cand sunt si alti factori care influenteaza playerii , respectiv serverul. Si daca e sa o luam asa....redirectele sunt sa ajute serverul , sa intre playeri...dar cum alea ball care le tii tu sunt pentru straini...nu stiu de ce le mai tii? sa postezi acolo sa fie ?

Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 10:59 pm

1.-la mana nu cred k sunt numai straini cum zici tu:-j
2.-la mana nu le mai tzin pe ale mele...le tzin pe celalalte
3.-tu zici k influentzeaza serveru si playeri....atunci de ce s-au mai facut....tu uneori te si contrtazici singur ba zici k punem accent prea mult pe ele ba ne spui k sa le tzinm k ajuta serveru
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   

Sus In jos

Ce aveti?
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: