Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ce aveti?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
TheoDor

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Roman / Iasi

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 11:10 pm

Gresit...niciodata nu am pus accentul pe redirecte si acum raman la acceasi parere...Poti lua ip-urile si sa te uiti singur. Dar mai bine incheiem aici...de pe 1 se vor sterge toate adminile...si ca tot veni vorba...poate ownerii ar trebui sa schimbe tactica...sa dea admin celor care merita din punctul lor de vedere , fara a fi nevoie de acest pro / contra pentru ca tot timpul au fost discutii.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ignore.hitforum.ro
dOOdLe
Admin
Admin

Data de inscriere : 29/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Dr. Tr. Severin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mar Iun 29, 2010 11:34 pm

TheoDor a scris:
Gresit...niciodata nu am pus accentul pe redirecte si acum raman la acceasi parere...Poti lua ip-urile si sa te uiti singur. Dar mai bine incheiem aici...de pe 1 se vor sterge toate adminile...si ca tot veni vorba...poate ownerii ar trebui sa schimbe tactica...sa dea admin celor care merita din punctul lor de vedere , fara a fi nevoie de acest pro / contra pentru ca tot timpul au fost discutii.

idem & +1 Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Tactical-Killer
Admin
Admin

Data de inscriere : 20/05/2010
Localizare : Timisoara-orasul alb-violet

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mier Iun 30, 2010 1:09 am

Sincer va spun,de cand majoritatea adminilor se joaca pe playzeek,acest server nu mai este ce a fost.Inainte ti-era mai mare dragul sa intri sa joci,pentru ca mereu erau aceleasi persoane,intr-un cuvant,eram o COMUNITATE.Nu zic ca e rau ca intra si playeri noi,dar era ok inainte.Plus ca de ceva vreme au inceput certurile,motiv pentru care mai multi playeri (ex.dodo,sathane-poate si din cauza lor au luat ban,kick,delete).Acum insa,cu greu mai vezi 10-15 oameni la joc,poate spre seara (probabil atunci se plictiseste lumea de playzeek).Eu,personal,intram de placere pe server inainte,insa acum.... Sincer,imi pare rau ca nu mai e comunitatea care a fost inainte!!! Sad

Sus In jos
LoUiE
Admin
Admin

Data de inscriere : 14/03/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mier Iun 30, 2010 1:20 am

are dreptate Tactical , a fost o perioada cand iti era drag sa intri pe server si pe ts.... dar de cand au inceput certurile lumea a inceput sa plece. sunt de acord sa se faca curatenie in lista cu admini si helperi chiar daca nu o sa mai primesc admin pt ca sunt uni care nu au nicio treaba cu asa ceva . redirectele nu sunt bune ,pai 20 de dropuri intr`o zi nici nu se cunosc ..... am avut admin pe un server de la laleagane si aveau redirecte de faceau dropuri in 30 de min cat fac astea in 4-5 ore.
Sus In jos
UnDracK

Varsta : 30
Localizare : Bucuresti-Pitesti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Mier Iun 30, 2010 11:52 pm

HiMe daca tot zici ca faci curatenie fa nu numai de la mod in jos Smile . Fa in tot segmetul staff`ului ,de la Owner in JOS ,asta daca vrei sa faci treaba buna si nu doar de mantuiala .
Si o mica remarca la adresa lui nea`pigiel Theo : am afirmat mult si demult treaba mea cu cz`ul si ce implica asta pentru mine asa ca nu am dece sa-ti dau vreo explicatie ; 2 de cate ori m`ai vazut in ultimele 2 luni intrand pe cs-cz ca sa-ti permiti sa comentezi ca joc nustiu unde mai mult ; si ultima : nu mai baga anumite persoane in discutie ,persoane care nu-si au rostul in discutiile de fata . Daca tot te-ai plictisit de pc iesi afara si ramai acolo cu fetele la cico , macar o sa ai o scuza mai buna .
Hai s ....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://undrack.hi5.com
TonY
God
God

Data de inscriere : 09/03/2010
Varsta : 33
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:26 am

Pro UnDracK Smile)) ahhahaha .. dap saracu Draqusor la luat draqu .. de cand a anuntzat ca`l preocupa mai mult CZ`u .. pana la urma .. a fost inteles de atunci ... ! dar cat poate .. ramane si printre noi ... ! spre exemplu cand intru ... si ii dau buzz .. ii zic .. hai pe server sa`l facem full ... tot timpu imi zice ... hai ca ies de pe CZ .. sa vedem ce putem face ... si imediat .. adunam lume !

Sus In jos
UnDracK

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:29 am

E greu frate sa inteleaga lumea . Lasa cum vor ei pana la urma Wink
Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:36 am

stii vorba aia ? ? ? Copiii inteleg doar ce vor ei ... tre sa le faci cate un cadou .. si inteleg fortzat Smile)) AHAHAHAHHHAA

Sus In jos
JasoN
Forum Moderator
Forum Moderator

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Dr.Tr.Severin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:39 am

UnDracK a scris:
HiMe daca tot zici ca faci curatenie fa nu numai de la mod in jos Smile . Fa in tot segmetul staff`ului ,de la Owner in JOS ,asta daca vrei sa faci treaba buna si nu doar de mantuiala .

idem !Smile

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://Ignore.Hitforum.ro
CBb
Admin
Admin

Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:43 am

chiar ca.. bine ca ai postat daf, si esti atent la subiectul asta! da un ochi si pe unde a scris hime ca nu mai avem admin si baga la cap.. gandeste`te ca trebuie sa`l recuperezi;)
Sus In jos
JasoN
Forum Moderator
Forum Moderator

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:46 am

eu ? nu trebuie sa il recuperez k l-as recupera degeaba ca nu mai pot intra pe cs. sau alt joc si i-am zis lu hime sa mi-l scoata , intelegi ? pana imi refac calculatoru sau imi cumpar altu numai joc ! Smile

Sus In jos
CBb
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:47 am

Pai ce ai patit ma la calculator?
Sus In jos
JasoN
Forum Moderator
Forum Moderator

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:48 am

nu stiu ... mi se blocheaza in joc si se restarteaza si nu numai la jocuri Smile asa ca il las pana il repar sau imi iau altul intra pe mess pt mai multe detalii !Very Happy

Sus In jos
adidas

Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 25
Localizare : Baia-Mare

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 12:59 am

ai ceva virus si eu am patito asta
Sus In jos
TheoDor

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 2:58 am

E greu drack cu mine...m-ai ales dupa afirmatiile facute in trecut de cacat...tu cand intri 1 data pe luna ai pretentii la staff...sa asculte de tine..pai eu nu sunt asa prietenas...ti-am zis si pe server..ne vedem de drumurile noastre || .hai ciao!

"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
UnDracK

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 3:05 am

Si aici te bagi in seama cu mine ? Vezi cum te ia apa mai repede si dute si admineaza la mario . Am spus ceva pentru HiMe ,dar nu-ti vad numele tau in locul lui ca sa raspunzi , asa ca joc de glezne la sacii cu nisip .
Sus In jos
TheoDor

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 3:10 am

UnDracK a scris:

Si o mica remarca la adresa lui nea`pigiel Theo : am afirmat mult si demult treaba mea cu cz`ul si ce implica asta pentru mine asa ca nu am dece sa-ti dau vreo explicatie ; 2 de cate ori m`ai vazut in ultimele 2 luni intrand pe cs-cz ca sa-ti permiti sa comentezi ca joc nustiu unde mai mult ; si ultima : nu mai baga anumite persoane in discutie ,persoane care nu-si au rostul in discutiile de fata . Daca tot te-ai plictisit de pc iesi afara si ramai acolo cu fetele la cico , macar o sa ai o scuza mai buna .
Hai s ....

Aha...imi cer scuze daca aici nu se afla numele meu...Si ca veni vorba ? ce benificiu as avea eu daca ma inteleg cu tine ? sau asa zis-ul anturaj ? ^^ Vrei sa te dai mare pe server...da-te la altii nu in fata mea Smile

Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 3:14 am

Stop ! gata ... lasati-o asa Theo Drack ! va rog .

Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 3:22 am

va dau cap in cap...terminati, injurati-va pe mess daca vreti, am id-urile la amandoi vi le dau nu-i stres Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
TheoDor

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   Joi Iul 01, 2010 3:23 am

Smile) Nu are nici o legatura....nu injur un om din cauza unui joc...si asta e ultimul post ca plec . bb ..hime un pm pe forum daca stabilesti o ora exacta .

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce aveti?   

Sus In jos

Ce aveti?
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: