Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Schimbare regulament

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Mier Apr 28, 2010 10:39 pm

sa vina red noi:D
Sus In jos
aSg*

Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 106

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Mier Apr 28, 2010 10:40 pm

eu Joc cu aSg , osa joc cu HDD cnd o fi servarul full ! lol Smile)))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Mier Apr 28, 2010 11:51 pm

In loc sa tine-m redirecte nu putem tine servere(fantoma) care sa redirectioneze catre ignore? eu am incercat si nu am reusit daca se cunoaste cineva la servere mai bine sa imi de-a add adrian_lulu2005 (poate reusim ceva)
Sus In jos
dEp
Server Moderator
Server Moderator

Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 26
Localizare : buzau

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 12:45 am

pai redirectele ce sunt?... sunt "servere fantoma" cum zici tu
Sus In jos
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 12:47 am

nu omule eu zic server pe bune k HLDS.exe alea am auzit ce merg mai bine daca ai rami destui gen 2 giga DDR2
Sus In jos
dEp
Server Moderator
Server Moderator

Data de inscriere : 10/02/2010
Localizare : buzau

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 2:01 am

eu tin cum or fi daca imi dati unele care merg windows7 si cu router
am 3gb ddr3
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 4:18 am

deci vad k incepeti sa va bateti joc la ora 17:00 azi erau 4/24 .....deci admini si helperi chiar vad k nu va simtit sa tzineti redirecte unora vad k le place sa joace si pe alte servere.....dak mai continuati asa eu incetez sa ma mai zbat...
Sus In jos
TheoDor

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Roman / Iasi

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 4:50 am

Ma mai termina cu "bai ca ne batem joc"..ce tot atata ? nu sunt playeri nu sunt...tu crezi ca redirectele fac srv full ? il fac...poate..in 2 min e 23/24 , iar dupa 5 min 4/24 .... Vino tu cu o idee stralucita , sau zii lui Hime ce e de facut daca tot te "zbati" atata . Tot te plangi atat si dai mass-uri pentru ce ? sa iesi in evidenta ? mai bine te-ai gandi la ce e de facut daca tot vrei sa ajuti .

Playerii nu se pot tine cu forta pe server...atat timp cat nu le place ambianta si altele , nu vad rostul pentru care ar juca (asa gandesc eu) . Multi va simtiti jigniti cand va ia cineva la misto ca vai cine esti tu....dar defapt sunteti un nimic , sau mai bine zis aveti o gandire de un pusti de 11 ani . Daca ar avea serverul media de varsta 14-16 ani poate ar fi full , dar dupa cum vezi lumea mai are un job , o scoala , o facultate , sau altele...Trebuie sa tine-ti cont de unele lucruri inainte sa deschideti gura .

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ignore.hitforum.ro
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 5:09 am

adik eu sunt nimic si tu esti marele rege al serverului ignore...:-j ........
toti cand au facut cererea au zis da posta tzinem redirecte tot...facem de toate si aku:-j examenele au trecut si pana aku nu toti munceau asa intens....dar la alti le cam place mix-uce pot sa zik asta e
Sus In jos
TheoDor

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 5:41 am

Eu nu am zis ca esti sau nu un nimic...doar ca va legati de oameni asa ca va place voua , iar ei cand va reproseaza ceva gata luati foc...gag / ban...

Pai din cate stiu de activitatea adminilor ( ore ,redirecte) se ocupa Sponkey , respectiv Hime. Poate ca vorbesti sa te afli in treaba... Cand nu o sa mai pot respecta atributiile convenite pe acest server , o sa anunt... Auzi la tine...nu am voie sa joc mix ca trebuie sa joc pe ignore...maine , poimaine poate imi faci si reclamatie a? Smile)

"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 5:45 am

hahahahaha aku nu mai esti tu sefu:)))
Sus In jos
TheoDor

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 5:47 am

8*ball a scris:
hahahahaha aku nu mai esti tu sefu:)))

off topic ?

Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 6:05 am

e legat de regulament nu cred k e off....sau ce nu mai esti sef?
Sus In jos
LoUiE
Admin
Admin

Data de inscriere : 14/03/2010

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 6:10 am

nu cred ca pot 20 de ore pt ca am scoala si nici imi da csu bani sa ma imbrac ....... redirecte tin in fiecare zi . oricum incerc sa ma apropii de 20
Sus In jos
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 8:41 am

bai smf nu mai am voie sa merg la lucru ce tre sa stau pe server..akum is la job nu pot sa intru ce sa fac sa fug akas ca sa fac +1 pe server jur ca varsta pe care o au uni nu-i exacta, cand am avut timp am fost pe server mai activ ca alti care sa dau cu , curul de pamant ca is cei mai activi..deja delirati
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Joi Apr 29, 2010 9:24 am

calmarea ca deviem de la subiect...roshk calmeaza-te ca nu suntem la balci...toate la timpul lor Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
DiNu
Demi-God
Demi-God

Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Vin Apr 30, 2010 2:20 am

deja incepeti cu aberatiile si mai bn v-ati gandii de ce nu stau playerii pe svr...
- daca avem admin pe svr asta nu inseamna (vb lui theo) ca nu aveam voie sa ne bagam la mix-uri...mai stii ? poate vrem sa facem team sa ne inscriem pe undeva
- zici ca vezi pe multi jucand pe alte svr....pai daca intru pe ignore si sunt 2 vs 2 ma bag pe respawn sau pe alt svr pt ca nu are rost sa joc asa pe ignore, aia fiind f slabi si sa iasa ca nu reusesc sa faca frag
- poate v-ati revizui si atitudinea pe svr, cand incepe o harta nu mai dati 20 admini rr (sa de-a ala de a bagat harta)...sau faza cu gag-ul....e cea mai mare prostie pt ca orice cuvant se zice pe svr se ia gag imediat...daca zice unu : "sa-mi bag pl in el de lag ..." sau "mm de arma" (injura pur si simplu sa se descarce fara sa adreseze aceste injurii unui player sau admin) voi ii dati gag mereu...
SFAT : lasati jocul mai liber, MULT mai liber si nu mai "suferiti" atata...daca face unu o aluzie la voi gata ..ii dati ban. Pt ca nu o sa gasesti niciodata PLAYERI CIVILIZATI asa cum se cere pt a fii perfect pe svr
- iar ce observai azi pe svr...sunteti pur si simplu invidiosi pe colegi...adminii se acuza pe ei de wall (dand f mult din gura si nefacand poze sau demo....vai doamne..."e si el admin si daca ii fac poze se supara si apoi o sa sufere la mn"), nu se respecta intre ei...etc
INTREBATI-VA SINGURI : oare care e motivul pt care nu sunt playeri pe svr?

OFF : caruia nu-i place ce am postat sau se regasesti in cele spuse...asta e viata ! IMPERFECTA si plina de ambitii prostesti !
Sus In jos
CBb
Admin
Admin

Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Dum Mai 02, 2010 10:14 pm

salut.. hime, si eu sunt cu facultatea, in cateva saptamani intram in sesiune, cati dintre noi crezi ca or sa respecte cele 20, 25 de ore?Sad mai ales in perioada asta, unii cu bacul, altii cu sesiunea, altii cu munca.. eu cred ca e greu.. eu nu promit ca le pot face, nu cred.. imi pare rau.. dar incerc..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Dum Mai 02, 2010 10:29 pm

eu zik k vine vara frate ....toata lumea o sa fie ok pana la urma;) cand nu e cbb e john si tot asa ....intelegeti?
Sus In jos
dOOdLe
Admin
Admin

Data de inscriere : 29/01/2010
Localizare : Dr. Tr. Severin

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Lun Mai 03, 2010 12:55 am

vine vara , cine mai sta in casa?...:/
Sus In jos
secretar
Helper
Helper

Data de inscriere : 12/03/2010
Varsta : 27
Localizare : dr.tr.severin

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   Lun Mai 03, 2010 11:34 am

aici ai dreptate;)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Schimbare regulament   

Sus In jos

Schimbare regulament
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: