Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Schimbari radicale

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 1:47 am

O sa fac niste schimbari radicale...ca nu se mai poate. Am zis sa fiu mai "relaxat" cu voi dar nu prea se poate vad. Voi deveni mai drastic in decizii si aspru, aveti aproximativ 2 zile sa va indreptati cu totii...o sa arunc cu remove in dreapta si stanga daca nu si sa nu aud pe cineva ca face gat! cui nu-i convine sa plece, cine vrea sa fie serios si sa-si faca treaba cum trebuie sa ramana si sa bage la cap ce inseamna sa fii un admin bun!

Vreti server bun? Aveti grija de el si nu va bateti joc...intrati la caterinca proasta? aveti de discutat cu mine direct Smile

Un admin trebuie sa fie serios si sa socializeze mai putin cu jucatorii. Respectati drepturile de admin. E un privilegiu sa fii admin nu o obligatie Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
LoUiE
Admin
Admin

Data de inscriere : 14/03/2010

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 3:15 am

ai dreptate:|
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
8*Ball

Data de inscriere : 04/05/2010

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 5:15 am

aprob:D
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 5:50 am

intr-un fel le dai adminilor o imagine de profesor...Smile)...nuj parerea mea e cea de adminul sa fie chill....dak nu socializeaza si sta pe munca...atunci ce placere ai avea in joc...mai mult ai sta dupa unu si altu sa vezi ce si cum face...intr-i pe svr si zici k esti la munca:))...oricum asta e parerea mea:P ramane de vazut dak e luata in considerare sau nu
Sus In jos
Alexa
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/01/2010
Localizare : Buci !

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 7:27 am

cu cat vei fi mai drastic , cu atat se vor incalca mai mult regulile Smile ca si in viata de zi cu zi Smile
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:11 am

da...gandestete la scoala...q cat profu e mai afurisit...q cat clasa e mai tampita:)))....
Sus In jos
gaZa
Owner
Owner

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Dr. Tr. Severin

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:21 am

problema nu e asta!!!.... Problema e cum am mai si spus`o : Prea multi admini care isi incep experienta abia aici!! care dupa cum zic ei... " vad un codat cu ochiul liber" ca ei vezi doamne stiu cum joaca un pro si un codat!! Si asa se ajunge la certuri!! tot am zis  : O cere de admin e aprobate doar daca un player are experienta in amx_mod  si se va verifica pe o perioada de proba de 1 sapt daca altcumva nu stim sigur ca are experienta!! Imi pare rau ca am o groaza de probleme perioada asta nu nu ma mai implic ca inainate!! dar o sa termin si incep iar sa ma ocup de comunitate , server, si forum ca deja ma enervez si eu pe un lucru care poate fi evitat!!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Constat ca sunt plecat cu capu`!! Deci sunt normal!!
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:27 am

ok....si dak un admin se va lua in calcul dupa experienta amx_mod....numarul adminilor poate scadea considerabil pe svr....un admin nu trebuie sa aive experienta ci activitate + nervi de fier....comenzile de admin sun ff simple.../gag player /slay player /ss player si etc...comenzi care le invetzi in max 15 min doar de exersat:)...activitatea e problema + intelegerea...u joci cs de placere..si dak ai admin ok ai o responsabilitate in plus da nu trebuie sa faci din asta o obsesie....frate tr sa fiu atent ce vb unu si altu sau cum joaca unu altu...itzi piere tot chefu de joaca(scz k sar de o idee la alta)
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:34 am

gaZa a scris:
problema nu e asta!!!.... Problema e cum am mai si spus`o : Prea multi admini care isi incep experienta abia aici!! care dupa cum zic ei... " vad un codat cu ochiul liber" ca ei vezi doamne stiu cum joaca un pro si un codat!! Si asa se ajunge la certuri!! tot am zis  : O cere de admin e aprobate doar daca un player are experienta in amx_mod  si se va verifica pe o perioada de proba de 1 sapt daca altcumva nu stim sigur ca are experienta!! Imi pare rau ca am o groaza de probleme perioada asta nu nu ma mai implic ca inainate!! dar o sa termin si incep iar sa ma ocup de comunitate , server, si forum ca deja ma enervez si eu pe un lucru care poate fi evitat!!

da gaza stim k te-ai indragostit:)) o sa incep orele de pregatire cu tine:X

gaza nu se referea la comenzi...ci la experienta in a face dif intre un codat si un player bun
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:42 am

e simplu...e nou pe svr...si o da pervers ok...baga ss...e vechi...i stii stilu de joc...vezi k o da mai pervers...e o problema...baietzi care au no-script se ocupa hl-guard pt asta...Smile in rest nu cred k pro'u si acorda doar pt ore...cel putin din punctul meu de vedere...dak ar fii sa cataloghezi un player de cs il faci dupa felu in care joaca...si stiu ff bine k primul lucru care il faci knd de gandesti la cineva si vrei sa i dai pro/contra primul lucru la care te gandesti e cat de bine joaca;)
Sus In jos
TheoDor

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Roman / Iasi

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:46 am

ghicice a scris:
e simplu...e nou pe svr...si o da pervers ok...baga ss...e vechi...i stii stilu de joc...vezi k o da mai pervers...e o problema...baietzi care au no-script se ocupa hl-guard pt asta...Smile in rest nu cred k pro'u si acorda doar pt ore...cel putin din punctul meu de vedere...dak ar fii sa cataloghezi un player de cs il faci dupa felu in care joaca...si stiu ff bine k primul lucru care il faci knd de gandesti la cineva si vrei sa i dai pro/contra primul lucru la care te gandesti e cat de bine joaca;)

Comportament + skill + experienta = pro . Smile

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ignore.hitforum.ro
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:49 am

bin nuj cata experienta in amx_mod tiar trebui pt helper:|...sa nu uitam k e primult pas in amx_mod...experienta tiar trebui pt semi-god/god si mai ales owner:|...comportamentul cred k se exclude k dak tipu injura si etc e instant dat afara dp svr si nu prea are cum sa acumuleze ore:)
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:55 am

nu pe la noi pro'ul se da si pt tovarasie:))) si multe cele
la fel cum nu se fac ss-uri pe server la anumiti playeri
la fel cum nu se fac demo-uri ....din cauza tovarasiei:))
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 10:00 am

sa stii k si asta e asa...da ce vrei sa te certi q prietenu tau de pahar pt un joc:D?
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 5:27 pm

deci dupa tine roshk ar trebui sa scot faza cu votul pentru noi veniti sau upgrade??
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 8:19 pm

hime dak intrebarea a fost adresata mie...nu sunt roshk sunt -duB-...nu nu zic sa scoateti votul pt noi veniti:)...altfel cum ai da sloturi si helpare?...asa k a intrat un tip pe svr?
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Mier Mai 05, 2010 9:02 pm

HiME a scris:
deci dupa tine roshk ar trebui sa scot faza cu votul pentru noi veniti sau upgrade??

nu am zis sa scoti votul dar cand cineva face o cerere sti bine k asa se da pro-ul sau contra
ghicice vezi k vb mult
Sus In jos
dOOdLe
Admin
Admin

Data de inscriere : 29/01/2010
Localizare : Dr. Tr. Severin

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 12:29 am

cel mai bine e sa fii si drastic dar sa le oferi si putina libertate si cum zice ghicice , pe server intri 4 fun , adminul e doar o responsabilitate in plus , nu trebuie sa stai stresat cu ochii in stanga si dreapta ba care are cod etc... la inceput si eu faceam asa ,dar de vreo 2 ani stau flex cand mor mai arunc un ochi pe altu dar nu sa stau stresat non stop.....sau rpd cum zice unu pl ,gata gag.
Si de ce sa nu socializezi pe server? Asa se aduna playerii mai discuta cu adminii, se inteleg bine , se imprietenesc ,a doua zi intra iar .
Bine zis , pro/contra pe tovarasie ,daca unu nu te suporta cel putin 1 din prietenii lui iti vor da contra . Adica asa e peste tot , nu prea ai ce face...
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 12:34 am

din puntul meu de vedere stafful e ff bun....aici chiar miau placut admini...ei sunt egali q playerii...nu prea am vazut faze de genu "bwai vezi cum vb q mn k sunt admin" sau cum mai fac altii ss la fete doar k sa le ia id de mess(mie unu imi place ideea:D)
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 3:10 am

Smile)...ss la fete sa ia id-ul Smile)) buna asta

daca ar disparea votul nu ar mai primi asa usor drepturi de adminat crede-ma Wink. ar trebui sa treaca de mine in primul rand si daca nu-mi place ceva nu-i dau admin...deasemenea, daca ar disparea votul si stiu niste admini cu experienta (nu are nici o legatura cu tovarasi) le voi da admin direct fara sa astept sa votati voi...

oricum mai e de lucrat unpic la staff...unii o iau pe carari
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 3:41 am

sa intelegem k admini voteaza degeaba o cerere de help sau admin:-??
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 4:36 am

nu...am intrebat daca preferati sa nu se mai voteze si sa dau doar eu adminele dupa cine consider eu ca merita...citeste calumea Smile
Sus In jos
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 5:15 am

eu as prefera sa voteze doar cei mod+ adica sefii si cei 2 god`s si cei 3 owneri sa fie de acord daka un god sau owner nui de acord nu primeste, parerea mea k cea mai buna
Sus In jos
ghicice
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 5:18 am

jhon..intrebare care pretece mai mult timp pe svr? un ownar sau un admins simplu? sa nu uitam k pro'u se da pe activitate si pe comportament;))
Sus In jos
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   Joi Mai 06, 2010 6:09 am

adev si asta dar ar trebui si putin la skill, is uni care nici nu au nici o treaba cu cs-ul dar nah nu`s eu boss-ul
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Schimbari radicale   

Sus In jos

Schimbari radicale
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: