Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Mier Iun 30, 2010 6:15 pm

astazi la ora 8 s-au resetat drepturile de adminare pentru toti cei sub mods. pana vineri nu vor exista decat mods, demi-gods, gods, owneri si admini pusi in functie de owneri (admini cu experienta si nu nepotisme, daca aud ca se face referire la asa ceva iese urat).
vineri se va tine o sedinta de staff si vom decide ce admini punem in functie si alte idei legate de ierarhie si server. nu va panicati aiurea ca o faceti degeaba Smile

spor la joc in continuare
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
8*Ball

Data de inscriere : 04/05/2010

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Mier Iun 30, 2010 7:30 pm

asta chiar k nu mai e de comentat..bft celor care sunt si celor care nu vor mai fii
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
adidas

Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 25
Localizare : Baia-Mare

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Mier Iun 30, 2010 9:06 pm

bft si mult noroc sper sa ne auzim cu bine ciaw:-h

hime ai luat cea mai buna decizie Smile
Sus In jos
Mar|aNcS
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 33
Localizare : Tulcea, Galati

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Mier Iun 30, 2010 10:42 pm

Hime zi mi si mie pls vineri la ce ora e sedinta ca eu dau disertatia vineri si as vrea sa stiu?
Sus In jos
CBb
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Mier Iun 30, 2010 11:10 pm

O sa se faca publica ora sedintei nu? Ca sa participam toti cei care am avut admin.. O sa fie ceva de genu conferinta pe mess? Sau pe teamspeak? Sa speram ca se va afisa..
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Mier Iun 30, 2010 11:27 pm

sper k se va da cu cel putin 5 ore inainte sa fie toti prezent
Sus In jos
TonY
God
God

Data de inscriere : 09/03/2010
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 12:31 am

parerea mea .. ca trebuie sa-mi fac o lista .. cu toti adminii vechi ... cu numerele de telefon .. ca sa`i sun ... cand e sedinta .. sa fiu si eu cu hime,gun,monkey,theo, si restu .. daca nu puteti lasa numaru de tel sa va contactez .. nu este nici o problema ... veti muncii mai mult .. ca sa luati din nou admin .. daca nu veti fii la Sedinta ! Astept ... mesaje Nick - Nr Tel .. sau id`mess ! id-steam . !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Sus In jos
CBb
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 12:36 am

pe al meu il ai... uite si nr de tel: 0731451470, sunt fierbinte doar sambata :>
Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 12:38 am

sa scrieti si reteaua ... ca acuma merge pe orice numar ... orice retea ! sa stiu in ce tel va bag. MS !

Sus In jos
HiME
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 2:31 am

adminii vechi nu participa la sedinta... doar cei de la mods in sus participa. sedinta va fi la ora 16. cine nu poate la acea ora sa spuna cand poate intre 15 si 19 vineri 02.07.2010
Sus In jos
8*Ball

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 2:31 am

tony faci baza?
Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 3:07 am

e perfect ... la 3 vin de la munca .. daca nu .. va sun si stau la TELEFON ... daca e sa am vreo treaba urgenta !

Sus In jos
TheoDor

Varsta : 29
Localizare : Roman / Iasi

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 3:15 am

=)) e nebun tony asta ma ^^ zii sa schimbe ora daca nu . Apropo vreau si eu o ora exacta pe maine ca sa stiu ce program sa-mi fac..ca am niste treaba .

"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ignore.hitforum.ro
dOOdLe
Admin
Admin

Data de inscriere : 29/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Dr. Tr. Severin

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 3:19 am

ora 16 ,nu ai vazut?Neutral
Sus In jos
TonY
God
God

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 3:47 am

HiME a scris:
adminii vechi nu participa la sedinta... doar cei de la mods in sus participa. sedinta va fi la ora 16. cine nu poate la acea ora sa spuna cand poate intre 15 si 19 vineri 02.07.2010

scrie cine poate intre orele 15 si 19 ?? eu sunt chior .. sau voi nu stiti sa cititi ? Sad

Sus In jos
DiNu
Demi-God
Demi-God

Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 5:08 am

- ce-i cu orele astea mah ? bn ca nu ai pus sedinta la 12 sau la 13....maine pot doar in intervalul 20-22 ...
- sunt ocupat cu disertatia...ala e singurul interval in care pot fii contactat ...
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 5:17 am

nu pot eu la 20...ramane la 16 daca majoritatea pot. voi face camera pe ts3 numita Ignore, pentru parola ma contactati (va fi diferita de cea obisnuita)

de preferat sa fiti treji...nu beti, fumati sau altele...vreau o discutie coerenta si fara certuri Smile
Sus In jos
Alyen
Server Moderator
Server Moderator

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 6:44 am

aloha, eu sunt la munca maine intre 10 - 19 ,daca vreti vb dupa ce ajung aks

daca aveti nevoie de nr de tel, da-ti PM .Ms !
Sus In jos
TheoDor

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 6:45 am

Daca ownerii sunt on , e ok . Aici ma refer la toti 3 : monkey , gun si hime .

"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
gaZa
Owner
Owner

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 7:21 am

nu e panica e doar remove Smile) .... !!! Sa nu imi luati slotu ca plang 2 zile dupa el!! Smile)) bft!! ...... app Asta sa fie prima si ultima sedinta(sfat prietenesc) de genu asta, ca da tare urat pt o comunitate sa aibe admini scosi din rank mai multi odata!! ... ign 4 life! P.S. daca doriti un sfat avand in vedere ca am fost printre voi pana acu cateva zile   cu adminii nu ezitati sa ma contactati!! Smile)

Constat ca sunt plecat cu capu`!! Deci sunt normal!!
Sus In jos
Mar|aNcS
Admin
Admin

Localizare : Tulcea, Galati

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 8:27 am

si eu sunt cu disertatia maine...eu cred ca pot la 16 dar mai mult de 1 ora nu pot sa stau....
Sus In jos
CBb
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 8:56 am

ce e aia disertatie ma?
Sus In jos
TheoDor

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 9:08 am

Sus In jos
DiNu
Demi-God
Demi-God

Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 9:28 am

pai cbb...cand termini facultatea ai sa zicem "examenul final" numit LICENTA....dupa facultate faci un master.....iar cand termini masterul treb sa dai DISERTATIA Very Happy
Sus In jos
gaZa
Owner
Owner

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   Joi Iul 01, 2010 10:36 am

destept rau ma dinu asta!! Vreau sa fiu ca tine!!

Constat ca sunt plecat cu capu`!! Deci sunt normal!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes   

Sus In jos

Resetare Slots/Helpers/Admins cu succes
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: