Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Noul ciclu trimestrial de plata :)

In jos 
AutorMesaj
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Sam Oct 02, 2010 10:48 am

pe data de 8 octombrie adica vinerea viitoare trebuie platit serverul.

istoria se repeta...deci cine e dispus sa dea macar 10 RON, o poate face livrand banii in contul stipulat AICI!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
MicasiRea
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Dum Oct 03, 2010 8:46 am

Imi pare sincer rau , dar de data asta chiar nu am cum ...tata miercuri se va opera si ne-a fost (si aici ma refer la familia mea) destul de greu sa strangem cei 11 milioane de care are nevoie pentru aceasta interventie .Data viitoare cu mare placere voi ajuta !!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
andreea308
Admin
Admin

Data de inscriere : 28/05/2010
Varsta : 23
Localizare : buzau

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Dum Oct 03, 2010 8:48 am

oana imi pare rau pentru tatal tau sper sa fie bine. cat despre bani o sa incerc sa ajung la banca saptamana asta, dar prea mult nu pot da ... inceputu scolii e chiar costisitor...
Sus In jos
a1urEa

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 25
Localizare : Dr.Tr.Severin

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Dum Oct 03, 2010 10:20 am

Oana in primul rand vreau sa te incurajez cu niste sfaturi!
Acum un an am fost la un pas de moarte,am suferit 3 operati intr'un interval de 2 saptamani si uite'ma ca's mai nebun dct eram.Am trecut peste datorita parintilor mei care mi'au fost alaturi tot timpul.Nush ce fel de operatie va suferi tatal tau dar cu siguranta va decurge cu succes.Te pot ajuta si yo cu o suma cat de cat acceptabila daca mai este nevoie si sincer o fac cu mare drag si asi fi incantat daca ar mai fi si alti dispusii dp servar sa te ajute.Sincer iti trebuiesc foarte multi bani in spital...am simtit'o pe propia piele.Iti zik doar atat FI TARE si TOTUL O SA FIE OKEY

by MUTU
Sus In jos
Sp0nkey

Varsta : 27
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Dum Oct 03, 2010 6:38 pm

Oana multa bafta pt tatal tau , ai sa vezi ca totul va fi bine ! Un mare :* pentru tine si familia ta! . Cat despre bani, la fel ca deea o sa incerc sa ajung saptamana asta la banca sa dau 10 -15 RON
Sus In jos
Gun-Deagle
Owner
Owner

Data de inscriere : 17/01/2010

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Lun Oct 04, 2010 10:03 am

MicasiRea a scris:
Imi pare sincer rau , dar de data asta chiar nu am cum ...tata miercuri se va opera si ne-a fost (si aici ma refer la familia mea) destul de greu sa strangem cei 11 milioane de care are nevoie pentru aceasta interventie .Data viitoare cu mare placere voi ajuta !!!

Ar trebui sa o ajutam pe Oana....nu sa ne plangem ca nu avem bani sa platim srv....

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Most people shout "FUCK!!!" just  before they lose control of a car... but I say: "Hold my beer and watch this!"
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Lun Oct 04, 2010 10:34 am

nu vreau sa fiu rautacios...dar si eu am probleme destul de mari cu mama mea (nu intru in detalii), fiind operata recent. asta nu inseamna ca trebuie sa stie o comunitate de cateva zeci de persoane sau cati suntem ce se intampla in familia mea sau a fiecaruia. un simplu "nu pot" sau "am alte prioritati" e de ajuns. v-as ruga sa ramanem la ceea ce reprezinta acest forum ca element principal si anume serverul IGNORE.

daca nu poate nimeni sa ajute, nu-i nici o problema. inchidem serverul fara nici o suparare.

poate voi fi judecat aspru de catre majoritatea dar asta este, eu am pus mereu punctul pe "i" atunci cand altii s-au ascuns a o face Smile

sper sa nu te superi pe mine oana...iti urez toate cele bune si multa bafta tatalui tau, te-as ajuta si eu daca as putea.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Lun Oct 04, 2010 11:07 am

Eu de unul singur cam de o luna am tot intrebat prin comunitate daca sa platit serverul..am primit "liniste" in aceasta saptamana am alte "prioritati" cu banii dar poate Cezare facem faza ( ce ti-am dat pe steam sa vezi) Parerea mea ca mai bine ar fi sa platesti la 3 luni 240 de RON decat 330.in alte vremuri 330 de ron erau ap o nimica toata..dar acum cand parca banii is mai putini "greutatile" si mai "grele" 330 mi se pare cam mult pentru 3 insi + alte persoane care mai doneaza dar e decizia ownerilor daca e sa schimbam hostul sau daca il inchidem..Hime a scris acest topic sambata-duminica noaptea acum e marti dimineata cand scriu..nu sa ajuns la nimic..se va ajunge ca joi sau chiar vineri sa "ne dau cu capul de pereti"....acum se poate vedea "flow-ul" de playeri a mai scazut red contorizate nu prea mai merg..(astept upgrade-ul la fakehlds) admini nu prea mai intra...recunosc de ceva timp nici eu nu mai intrat nu prea am mai tinut redirecte fiindca nu aveam dropuri...dar am invatat ceva de la addicted si ignore...la inceput i accea "sclipire" la inceput toata lumea pe server,redirecte,implicare totala..si dupa ceva timp parca ne ia o plictiseala pe toti (sau nu pe toti)..daca se va "inchide" ign peste 3-4 zile vor incepe oamneni "Sa planga" dupa server...daca e ceva de facut sa facem acum nu sa ne trezim in al-12-lea ceas....

P.S. Va doresc tutoror in special la Oana si Cezar sanatate in familia,pace si fericire...PEACE
Sus In jos
HaOz0r
Admin
Admin

Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Lun Oct 04, 2010 11:10 am

imi pare rau pt Oana si-i doresc insanatosire grabnica tatalui ei , in legatura cu serverul , imi pare rau dar nu pot " participa " la o actiune de genul acesta , nu pt ca nu doresc ci pt ca nu-mi permit Smile)
cand o sa am servici si bani sa nu mai am problemele mele , o sa am cum sa ajut :-S dar pana atunci imi pare sincer rau Y_Y
Sus In jos
Gun-Deagle
Owner
Owner

Data de inscriere : 17/01/2010

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Lun Oct 04, 2010 11:30 pm

hai ca vedem noi cum facem....nu e suparare Caezare Smile)..........ne descurcam noi...cred ca uneori e mai bine sa spui anumite chestii direct...eu nu pot Smile)

Most people shout "FUCK!!!" just  before they lose control of a car... but I say: "Hold my beer and watch this!"
Sus In jos
Sp0nkey

Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Vin Oct 15, 2010 5:50 am

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
gaZa
Owner
Owner

Data de inscriere : 04/02/2010
Localizare : Dr. Tr. Severin

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   Vin Oct 15, 2010 11:22 am

am venit acasa..... stai linistiti totul o sa se rezolve Smile)

Constat ca sunt plecat cu capu`!! Deci sunt normal!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Noul ciclu trimestrial de plata :)   

Sus In jos

Noul ciclu trimestrial de plata :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: