Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Sa facem ceva

In jos 
AutorMesaj
^obscen^
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 28

MesajSubiect: Sa facem ceva   Mier Oct 13, 2010 9:34 am

Salut

Frate noi avem nevoie de organizare , daca macar noi cei din bucuresti ne-am organiza va zic eu ca s-ar strange bani pentru server , eu unul sunt dispus sa dau lunar 20-30 -50 de lei si din ce am vbit cu mai multi de pe server nu sunt singurul
Vad ca si cei din afara bucurestiului sunt de acord cu mine Si ma gandeam ca cei din bucuresti sa ne intalnim intr-o zi sa vedem cati bani strangem si acum ca putem primii bani mai usor fara cont bancar sau asa cv ma gandesc ca nu e mare inginerie nici sa ii primim din alte orase....
Daca sunteti de acord cu mine va astept aici pe forum sau pe mess sa stabilim o zi si o ora sa chiar daca nu ne intalnim cu totii macar 2-3 asa pe rand ......

Eu zic ca suntem multi pe server si cu cate putin ducem serverul mai departe ca e pacat sa se inchida , ne cunoastem cu totii , unii au inceput sa joace cs la noi pe server si e pacat.....parerea mea.....astept pareri

Respect
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Mier Oct 13, 2010 9:41 am

Cum bine am mai zis o data la 3 luni daca 15 persoane dau 20 de lei gata cu smecheria.... eu bote si killer vom da vreo-un milion prin data de 20 (at ia bote "alocatia") monkey a zis ca da si el cbb si obscen,parpanghel la fel mai da si saracul de gun + hime zic ca strangem ceva (de atatia stiu eu ca dau) cine vrea sa doneze o farmitura la server este rugat sa posteze aici... In aceste zile cand serverul e down..ne pute-m regandi strategia:) adica pe viitor sa facem si un site un sponsor si alte "cacaturi"..poate ca sunt vorbe mari deoarece serverul i down dar ne revenim noi precum Pasarea Phoenix:D...
Salut si la mai mare:)

P.S. La Multi Ani Andrei (Gun) ..sa iti zic si pe forum scarba mica ca sa stie lumea:)))
Sus In jos
Alyen
Server Moderator
Server Moderator

Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Mier Oct 13, 2010 9:47 am

Ma bag si eu cu 20-30 ron, dar dupa 20 ca acum sunt pe "-" . Succesuri!
Sus In jos
Tactical-Killer
Admin
Admin

Data de inscriere : 20/05/2010
Localizare : Timisoara-orasul alb-violet

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Mier Oct 13, 2010 9:48 am

Asa cum ziceam si in posturile anterioare,eu sunt dispus sa dau 10-20 de lei,nu e mare lucru.Macar acum se vede ceva organizare,ne-am plans destul.Haideti sa punem odata serverul inapoi pe picioare!!!

P.S si eu tot prin 20 dau ca atunci iau salariul (sper) Very Happy .
Sus In jos
Alyen
Server Moderator
Server Moderator

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Mier Oct 13, 2010 9:52 am

Am uitat sa zic, sa vb la krond (hime, popa) sau cine tine legatura cu ei, sa nu dea ip-ul, cum am patit data trecuta Smile)
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Mier Oct 13, 2010 12:44 pm

am vorbit dar iti dai seama ca nu pot rezerva ip-ul 1 luna intreaga pana strangem toti banii...plata trebuia de pe 8 facuta...am postat asta de acum 3 luni sau mai mult Smile

acum e prea tarziu...poate alegem alt provider sau ceva de genul...a gasit john ceva, acum sa vedem daca chiar vreti sau suntem doar 10 si atat...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
Sp0nkey

Varsta : 27
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Mier Oct 13, 2010 6:23 pm

eu azi voi depune suma de 50 de Ron sper sa iti intre in cont cat mai rapid cezar!
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Joi Oct 14, 2010 1:12 am

nu mai puneti bani acum ca e prea tarziu si daca sunteti din alt oras nu am cum sa-i returnez Smile
Sus In jos
Guest
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Joi Oct 14, 2010 1:13 am

HiME a scris:
nu mai puneti bani acum ca e prea tarziu si daca sunteti din alt oras nu am cum sa-i returnez Smile

adica dc i prea tarziu?
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   Joi Oct 14, 2010 1:41 am

crezi ca aia tin ip-ul rezervat la nesfarsit? trebuia platit serviciul pe 8 iar acum e 14, maine se face o saptamana si pana pe 21 nu cred ca o sa il tina rezervat, eu le-am zis...sa vedem daca sunt deacord.

daca e, redeschidem cu alt provider.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sa facem ceva   

Sus In jos

Sa facem ceva
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: