Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Multumiti domnului Yoshi

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alexa
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Buci !

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   Mar Ian 26, 2010 9:20 pm

daca as fi avut net as fi intrat si eu pe server... dar acum am rezolvat si voi intra. bft
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   Mar Ian 26, 2010 10:10 pm

inca nu dau tc...as vrea sa vad si alte opinii...fiecare are dreptul sa zica ceva Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
ThE Doctor
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   Mier Ian 27, 2010 12:09 am

hmm...ma bag si eu in discutie...mi-a placut ce a zis theo pe pag 1...pana prin luna noiembrie - decembrie a fost fosrte bine...apoi au inceput tot felu de certuri din nimic, sv a tot fost inchis...deci a fost praf.....intr-un fel yoshi are dreptate...intr-un fel nu are....are dreptate ca la inceput a muncit foarte mult..la sv,la forum...ne-a strans aici pe majoritatea....in schimb nu are dreptate la faza cu mara...nu am nimic personal cu el dar nu e bn ce a cerut gabi,e adevarat ca a vb urat cu tn hime...poate a zis-o la cald,daca o sa vrea sa revina sper sa nu sariti cu gura pe el si sa nu il primim inapoi...fiecare are momentele lui mai grele:D...sper sa revina sv cum a fost in vara trecuta...osa incerc incet incet sa ma reapuc si eu de cs;))EDIT : si ca sa nu se mai intample certuri si alte chestii,ar trebui sa fie un nou "QDS"...ca disciplina ma refer:))
Sus In jos
Delta

Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   Mier Ian 27, 2010 2:49 am

pe kpk cand il prind i dau ban
aseara facea reclama la forumu lu yoshi Razz
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   Mier Ian 27, 2010 9:10 am

da delta...regulile serverului raman la fel...nu conteaza cine e...pentru reclama BAN, injuraturi asupra staff-ului ban 100-300 minute. este regulament si toata lumea inclusiv eu se va supune lui Smile. pentru alte detalii vizitati postul cu reguli si pentru sugestii postati in thread-ul Sugestii Smile

@doc ma indoiesc ca se va intoarce gabi, avand in vedere ca-si face server nou si chestii in genu...daca va vrea sa se intoarca are de cerut ceva scuze si o perioada mai lunga de "exonerare" Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
wH0
Admin
Admin

Data de inscriere : 29/01/2010
Varsta : 24
Localizare : TM

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   Lun Feb 01, 2010 9:58 am

scuzati k ma bag dar am ramas fara cuvinte... chiar asa ma yoshi chiar asa erai de treaba dar cred k mi am schimbat parerea fata de tine..
Asta este viata merge mai departe n ai ce sa i faci... spor la fraguri!!
Sus In jos
Monkey
Owner
Owner

Data de inscriere : 30/01/2010

MesajSubiect: ca sa se inteleaga si sa se termine   Lun Feb 08, 2010 2:19 am

A fost treaba p HH dupa care s-a infintat addicted.ehlo.ro care nu a fost facut de yoshi asa cum sustine o anumita parte din comunitate a fost si gun a fost si hime din cate stiu eu si au fost mai multi la partea tehnica ca sa zic mai p fata si inca o parte financiara...nu vreau sa zic multe care au fost intre noi atunci pt ca nu le-am zis nici la vremea respectiva dar lucrurile nu stau asa cum par, iar daca cineva a venit pe addicted pentru yosi si numai de aia atunci clar o sa plece si de pe ignore ca vb aia se duc la yosi dar ideea este in felul urmator eu zic ca nimeni nu a venit pt o persoana ci pt un grup si nu vreau sa se inteleaga gresit in sesul ca am ceva cu gabi (yoshi) dar hai sa fim realisiti sa intelegem ca este un joc, este fun si e ceva ce ne face placere daca puteti sa intelegeti asta e ok daca nu mai bine nu mai punem paie pe foc si lasam sa treaca si o sa fie ok....sunt multe de spus din trecut dar nu isi au rostul asa ca hai sa jucam si sa lasam totul deoparte....have fun
Sus In jos
JasoN
Forum Moderator
Forum Moderator

Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Dr.Tr.Severin

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   Lun Feb 08, 2010 7:28 am

bai asta e trecutu' e trecut ! mergeti inainte ... presimt ca srv. ignore va ajunge departe asta va spun eu sigur o sa ma implic sa aduc cat mai multi oameni pe srv Razz ! puteti sa dati TC aici !Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://Ignore.Hitforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Multumiti domnului Yoshi   

Sus In jos

Multumiti domnului Yoshi
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: