Bine ai venit in Comunitatea Ignore
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Conversatie cu yoshi

In jos 
AutorMesaj
Iancu
Slot
Slot

Data de inscriere : 07/02/2010

MesajSubiect: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 10:03 am

Conversatie intre mine si Yoshi ... plm sa vedeti si voi:D

Iancu: Sall
Radoi Gabriel Florin: salva
Iancu: cf ma yoshi?
Radoi Gabriel Florin: ce sa fac ? pe mess vorbesc cu lumea
Iancu: cs mai joci?
Radoi Gabriel Florin: nope, sunt plecat din tara...la munci si oricum nu mai am unde sa joc cs dupa ce m`am certat cu hime si gun
Iancu: Aha plm aiurea vati certat
Radoi Gabriel Florin: aiurea am fost inteles ca de certat eu nu am cautat nici`o cearta
Iancu: Adica si tu ai gresit plm cu admin lu maramic.
Radoi Gabriel Florin: Da ma am gresit pula mea eram prea drogat sa mai inteleg ceva si in plus maramic platise 2 luni la rand cum plm sa nu fac spume imi mai era si prieten
Iancu: Drogat..?????
Radoi Gabriel Florin: Da ma,pula mea nu se intelegea nimeni cu mine eram praf, gun stie...dar i`a convenit de minune...
Radoi Gabriel Florin: ma rugam de el sa faca cate ceva la sv si pana la urma tot eu faceam, il chemama acasa sa`l invat numai ca sa faca si el ceva...care m`a inteles a fost kpk ca a mai venit pe la mine
Radoi Gabriel Florin: Mi-am amanetat telefonul permisul...nu am platit intretinerea, netul, cablul nimic aproape 3 luni
Radoi Gabriel Florin: o loasem rau de tot
Radoi Gabriel Florin: am pleacat din tara ca sa pot sa ma las de droguri si sper ca aici sa imi revin
Iancu: Aha ,aiurea si q dorgurile astea plm..
Iancu: Nu iti pare rau ca nu mai faci parte din comunitate?
Radoi Gabriel Florin: imi pare rau dar nu mai intorc... prea si`au batut joc de mine si de prea multe persoane am fost tradat cand eu le`am acordat foarte multa incredere
Radoi Gabriel Florin: La cate am facut eu pentru comunitate cum i`am carat pe toti dupa mine, ba pe HH, ba pe addicted
Radoi Gabriel Florin: pana si acum ceva vreme ma uitam pe forum si am vazut ca e copiat integral dupa cel facut de mine nici macar nu au avut un gram de imaginatie
Radoi Gabriel Florin: au pus anime si manga, unde numai eu cu geo scriam acolo... dar nimeni nu isi da seama ce am insemnat eu pentru comunitate
Radoi Gabriel Florin: Si imi pare rau pula mea ca toti au fugit de mine si nici nu mi-au ascultat, putini au fost care mi`au ramas alaturi
Radoi Gabriel Florin: cel mai tare ma doar ca gunn mi`a intors spatele cand el stie cel mai bine ce s`a intamplat ... El a fost cel mai mare muist in scandalul asta... TARFA CU 2 FETE
Iancu: Si de ce nu ai lasat dreaq un post la ala lu hime cand a postat pe forum?
Radoi Gabriel Florin: ce sa las frate mam simtit ca un cacat cand am vazut ca toti aruncau cu pietre in mine
Radoi Gabriel Florin: si cand a lasat"multumiri domnului yosimiku" ce era sa mai zic ...de ce atata ironie.. in plus am incercat sa imi fac cont dar ma bana hime
Iancu: plm
Iancu:
Iancu: aiurea
Radoi Gabriel Florin: eu inteleg ca am gresit da pula mea acum e tarziu m`as intoarce in comunitate dar as fi calcat in picioare de oameni ca gun hime rsv .... si nu cred ca merit asta...sa fiu un simplu player si sa ma scuipe lumea
Radoi Gabriel Florin: pentru ca nu stiu cu adevarat ce s`a intamplat...
Radoi Gabriel Florin: au uitat oricum cu totii de mine... poate aici in italia va fi mai bine pentru toata lumea...
Radoi Gabriel Florin: si sincer iti zic ma bucur enorm ca comunitatea creste si ca va merge bine.. plm asa fost sa fie
Radoi Gabriel Florin:
Iancu: Da ma plm eu zi ca daca ai vb cu hime sau gun poate ai putea sa vi inapoi
Radoi Gabriel Florin: nu am ce sa vorbesc cu ei... sunt niste ingrati si ti`am zis ca nu ma intorc..e prea dureros
Iancu: zic si eu plm , chiar vreau sa vi inapoi... oricum erai cel mai bun owner...
Radoi Gabriel Florin: Nu cred ca se va putea vreodata... Asta e m`am obisnuit cu ideea
Radoi Gabriel Florin:
Radoi Gabriel Florin: Hai ca ma bag si eu la scutece ..ca maniana la munci.. mai e si maine o zi
Radoi Gabriel Florin: vbim
Radoi Gabriel Florin: somn usor
Iancu: Noapte buna si eu ma culc ca merg si eu la munca

PS: Imi cer scuze daca am postat gresit dar .. mertia vazut'a aceasta conversatie
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
TheoDor

Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Roman / Iasi

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 10:16 am

Ce pot zice din punctul meu de vedere....Nu prea am ce zice...cred ca fiecare de aici e de accord ca yoshi a avut meritul pentru ce a facut , de la infiintarea addicted-ului si pana la desfiintare . O sa zica multi ca eu nu am fost de la inceput....dar cum bine stiti ei au fost de accord sa intru in staff si mi-au acordat incredere si nu cred ca i-am dezamagit....Eu nu voi lovi pe nimeni cand va fi la "pamant" pentru ca e dureros si poate el o stie , dar cred ca hime a luat cea mai buna initiativa de a incheia orice colaborare cu yoshi pentru ca el a fost doborat de aceste droguri dupa cum si el a mentionat . A mentionat un lucru interesant ca : "sa fiu un simplu player si sa ma scuipe lumea" asta ar trebui sa-i dea de gandit...probabil il respecta lumea doar pentru ca e owner si nu ca persoana ... Oricum e dureros ca el arunca vorbe in mine gun si hime , oameni care noi l-am ajutat cum am putut....dar asta e...O vorba destul de celebra spune cam asa :

Niciodata sa nu spui niciodata . Salut Very Happy

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
"Eu fac parte din fortele speciale . Fortele care apar acolo unde nu te astepti si chiar daca astepti nu apar . " Smile

canceL pgl :de la ora 16:26 pana la 15:00 a 2-a zi sunt 25 de ore si jumatate tannya =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ignore.hitforum.ro
Mar|aNcS
Admin
Admin

Varsta : 33
Localizare : Tulcea, Galati

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 10:19 am

ba ce sa zic......pe mine yoshi m a adus prima oara (smn, hh. addicted) sa joc cu majoritatea dintre voi si cred ca ar fi fost misto daca facea si el parte din staff.....dar asta e, pacat ca nu v-ati inteles......dar poate vreodata o sa lasati la o parte neintelegerile si cine stie...

Ultima editare efectuata de catre Mar|aNcS in Joi Mar 25, 2010 10:22 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Iancu
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 10:20 am

Mda.. Nasola faza tinand cont ca facut multe pt comunitate ..si sa fim seriosi pe multi dintre noi el nea adus in special pe mn.. acu nush..
Sus In jos
Geo-KuNNN
Admin
Admin

Varsta : 23
Localizare : Buzau

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 10:50 am

cred ca ati uitat faptul ca avem un sv nou:Ignore care nu e ccel vechi: Addicted...nu pot zice ca yoshi nu isi merita locul in staff doar ca din cauza drogrulrilor a ajuns praf...ca sa pot zice asa...chiar a zis ca nu a platit cablul,netu; etc. ce mai putea el sa faca daca nu gandea cum trb?ar fi bn dak s'ar intoarce,e bn totusi ca a ajuns pe calea cea buna(ma refer la faza cu drogurile)/
Sus In jos
HiME
Owner
Owner

Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 11:44 am

sa repetam istoria si motivele si ce s-a intamplat? Neutral...credeam ca s-a inteles de ceva vreme...vad ca iancu nu...iancule...daca yoshi era cel mai bun owner de ce nu ai ramas cu el si ai venit fericit aici? ZI-MI!!!???!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ignore.hitforum.ro
Gun-Deagle
Owner
Owner

Data de inscriere : 17/01/2010

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 1:36 pm

ba terminati cu cearta...ce m-a deranjat cel mai mult din discutia aia e ca i-am intors eu spatele.......daca citesti aici gabi sa sti ca esti prea prost...esti prost rau de tot...ai plecat din ap ala ai facut paguba fara sa platesti acum o lasi pe sorta sa plateasca tot si tu ai fugit de acasa...ai stat cu toti cocalarii cartierului cand eu ti-am zis sa nu ti-o mai arzi cu ei....lasa ca o sa dispara din ei...tine minte ce am zis Wink Si in plus ce plm ai facut tu cu srv sau forumu?

Most people shout "FUCK!!!" just  before they lose control of a car... but I say: "Hold my beer and watch this!"
Sus In jos
Iancu
Slot
Slot

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Joi Mar 25, 2010 8:06 pm

Bha hime am venit aici ca aici joaca toata lumea de pe addicted.. daca cu YoshI nu sa dus nimeni era normal sa ma duc unde era lume mai multa si unde ma pot juca..Eu nam pus conversatia asta in semn de "reintoarcere lui YoshI" am pus sa vedeti si voi plm..

Ultima editare efectuata de catre Iancu in Vin Mar 26, 2010 6:40 am, editata de 1 ori
Sus In jos
GodLike
Owner
Owner

Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26
Localizare : AB

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Vin Mar 26, 2010 1:43 am

Gata..ma.. numai reintoarceti trecutu.. ce a fost a fost acuma mergem inainte Yoshi revinoti si punete pe treaba lasa drogurile.. si alegeti alt anturaj...si poti intra pe server ca n-are nimeni treaba cu tine.. (cred) cu mine nu a avut nimeni deci poti intra si tu ca simplu player....ca,sau legat multe prietenii pe servaru asta.. si n are rost pentru un acces sa fi" bulangiu" si sa zici ca numai intri pe server..:*ca sti cum e...cat esti la putere toti te respecta.. cand numai esti toti te injura...Wink
Sus In jos
DiNu
Demi-God
Demi-God

Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Sam Mar 27, 2010 1:55 am

TC ca discutam aiurea aici !!
Sus In jos
1nT
Admin
Admin

Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Sam Mar 27, 2010 3:08 am

Am fost de la infiintarea addicted-ului alaturi de voi si yoshi a facut multe pentru comunitatea asta parerea mea, ce discutii au urmat nu isi au rostul, daca yoshi se razgandeste si vrea sa vina inapoi nu cred ca nu l ati accepta, ce probleme are el cu drogurile treaba lui e vaccinat se descurca, in cazul asta e vorba de orgoliu mai mult zic yo Very Happy
Sus In jos
Gun-Deagle
Owner
Owner

Data de inscriere : 17/01/2010

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   Sam Mar 27, 2010 12:12 pm

am dat Topic Closed de ce ati sters????

Most people shout "FUCK!!!" just  before they lose control of a car... but I say: "Hold my beer and watch this!"
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Conversatie cu yoshi   

Sus In jos

Conversatie cu yoshi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ai venit in Comunitatea Ignore :: Ignore Community Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la: